VALİMİZ SAYIN AHMET ÇINAR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR…
 
Valimiz Sayın Ahmet ÇINAR Hastanede tedavi gören muharip gaziler derneği başkanı Ramazan ÇAKAL’ ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretten çok memnun olduğunu moral bulduğunu ifade eden Ramazan ÇAKAL Valimize teşekkürlerini iletti. 
 
 
 
Daha sonra Şehitler Derneği Başkanı Mustafa YORULMAZ ve ailesini de evinde ziyaret eden Valimiz her iki ziyaretinde de ülkemizin bekası, birliği, dirliği, bölünmez bütünlüğü uğrunda canını veren tüm şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükran borçluyuz diyerek bizlerin baştacısınız dedi. Şehitler derneği başkanı Mustafa YORULMAZ’ da Valimiz Sayın Ahmet ÇINAR’ a ziyaretinden çok mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti. Sayın Valimize bu ziyaretlerinde İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü ve İl Sağlık Müdürü de eşlik ettiler.
 
 
 
Valimiz Ahmet ÇINAR İlimiz genelindeki aziz şehitlerimizin yakınları ile kahraman gazilerimizin onurlarına verilen akşam yemeğinde de şehit yakınları ve gazilerimizle tek tek ilgilenerek sohbet etti. Demokrasi gazilerimizin de katıldığı akşam yemeğinde yaptığı konuşmada “aziz şehitlerimizin yakınları ile gazilerimizin baştacı olduğunu belirterek devletimizin her zaman yanlarında olduğunu dile getirdi ve kapılarının her daim şehit yakınları ve gazilerimize açık olduğunu ifade etti.
Valimiz Ahmet ÇINAR konuşmasının devamında terörün her türlüsünü lanetlediklerini belirterek FETÖ dediğimiz hain örgütün yaptığı kalkışma gibi emin olun yer yüzünde bu kadar alçak, haysiyetsiz, onursuz, şerefsiz bir kalkışma insanlık tarihinde olmadı dedi. Pek çok taşeron örgütlerin Türkiye’ nin üzerine salındığını belirten Vali ÇINAR aziz milletimizin ülkemize, devletine gönülden bağlılığı ve kahramanlığı sayesinde Türkiye’ nin büyük bir devlet olduğunu, daha büyük devlet olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini, bundan sonra her şeyin daha güzel olacağını vurguladı. Vali Ahmet ÇINAR şehit yakınları ve gazilerimizin onuruna verilen yemekten sonra şehit yakınları ve gazilerimizi uğurladı.”